INDYWIDUALIZACJA PROCESU NAUCZANIA I WYCHOWANIA UCZNIÓW
MARADZ

znak_KAPITAL_LUDZKIUE+EFS_L-kolor

Informacja o projekcie

„ Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów kl. I - III szkół podstawowych Gminy Domaradz”

Szkoła Podstawowa nr 2 w Domaradzu uczestnicy w realizacji projektu systemowego pn. „Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów kl. I-III szkół podstawowych Gminy Domaradz” w ramach Priorytetu IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działania 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałania 9.1.2. Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic w jakości usług edukacyjnych.

Celem głównym projektu jest wsparcie indywidualnego rozwoju uczniów klas I – III szkoły podstawowej.

W marcu 2013 r.  zakupiono pomoce dydaktyczne i sprzęt do zajęć wynikających z procesu  indywidualizacji.

Realizacja zajęć z wykorzystaniem zakupionych pomocy dydaktycznych spowoduje wyrównanie szans edukacyjnych uczniów/uczennic w pierwszym bardzo ważnym etapie edukacji szkolnej.

W ramach projektu zostało zrealizowane zadanie polegające na doposażeniu bazy dydaktycznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Domaradzu.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.