Wigilijny opłatek w szkole

W piątek 21 grudnia 2007 roku odbyło się w naszej szkole świąteczne spotkanie przy opłatku nauczycieli, uczniów oraz pracowników szkoły. Uczniowie z klas V i VI pod kierunkiem nauczycieli- pani Lucyny Szerszeń i ks. Marcina Hunii przygotowali przedstawienie o tematyce świątecznej.

Część artystyczna w wykonaniu uczniów klas starszych

Wszyscy z ochotą patrzyliśmy na piękne, ciekawe i pouczające przedstawienie.

Po części artystycznej wszyscy zebrani zostali wprowadzeni w uroczysty nastrój, kontynuowany przez ks. M. Hunię, który zgodnie z tradycją chrześcijańską odczytał fragment Ewangelii o Narodzeniu Pańskim.

Dyrektor szkoły - p. Agata Tomoń złożyła wszystkim życzenia

Potem odbył się "opłatek". Wszyscy wzajemnie składaliśmy sobie świąteczne życzenia łamiąc się tradycyjnie wigilijnym opłatkiem. Nie zabrakło słów ciepła, spokoju, radości, szczęścia, serdeczności i błogosławieństwa Bożej Dzieciny na każdy dzień zbliżającego się 2008 Roku.

Śpiewaliśmy wspólnie kolędy, a potem uradowani świątecznym nastrojem udaliśmy się do domów, by z najbliższymi przeżywać zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.