Dzień Babci i Dziadka oraz Zabawa Choinkowa w Szkole Podstawowej nr 2

W sobotę 12 stycznia 2008 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Domaradzu odbyły się dwie uroczystości: Dzień Babci i Dziadka oraz Zabawa Choinkowa. Część artystyczną przygotowali uczniowie oddziału przedszkolnego oraz klas IV, V i VI pod kierunkiem pani E. Bober i A. Ilko.

Uroczystość, swoją obecnością, uświetnił Wójt Gminy Domaradz. Miłą niespodzianką była również wizyta Przewodniczącego Rady Gminy w Domaradzu.

Za wspaniałą zabawę karnawałową podziękowania należą się przede wszystkim Radzie Rodziców, która oprócz poczęstunku zaprosiła w nasze mury orkiestrę przygrywającą do tańca. Wszyscy wspaniale się bawili. Było SUPER!

W oczekiwaniu na występy

Montaż słowno - muzyczny w wykonaniu oddziału przedszkolnego i kl. IV

Znane baśnie w wersji współczesnej w wykonaniu kl. V i VI

Występ taneczny