2006/2007

• Piknik Rodzinny z okazji Dnia Matki - zobacz więcej
  • Światowy Dzień Zdrowia 2007 - zobacz więcej
  • Dzień Babci i Dziadka
    W dniu 21.01.2007 w naszej szkole odbyła się uroczystość środowiskowa z okazji Dnia Babci i Dziadzia. Część artystyczną dla gości przygotowali uczniowie oddziału przedszkolnego, klasy drugiej i trzeciej przygotowani przez Panią Edwardę Bober. Życzenia i wiele ciepłych słów dla zebranych miała też Pani Dyrektor Agata Tomoń i ksiądz Marcin Hunia. Końcowym, miłym akcentem, były słodycze podarowane dzieciom przez Babcie i Dziadków.

• Ślubowanie uczniów klas I
    20.10.2006 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Domaradzu odbyła się uroczystość PASOWANIA na UCZNIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ. W uroczystości wzięli udział uczniowie klasy pierwszej, przedstawiciele Samorządu Szkolnego, uczniowie klasy VI oraz rodzice. Część artystyczna przybrała formę "Turnieju Wiedzy, Zręczności i Umiejętności". W skład komisji oceniającej wiedzę i umiejętności uczniów weszli: Dyrektor Szkoły oraz dwoje rodziców. Uroczystości przygotowała wychowawczyni kl. I Teresa Sikora, której pomagali uczniowie klasy VI.

• Udział uczniów w pikniku europejskim - zobacz więcej