2004/2005

• 6 IX 2004 r. odbyła się pogadanka z policjantem na temat bezpiecznego poruszania się po drodze. Spotkanie zorganizowała mgr Agata Tomoń

• 1 X 2004 r. w szkole odbyło się pasowanie uczniów kl. I. W przygotowaniu części artystycznej oprócz pierwszoklasistów i wychowawczyni Kazimiery Dudek brali również udział członkowie SU. Uczniowie starszych klas przygotowali drobne upominki, a rodzice książki i poczęstunek. Na pamiątkę dzieci otrzymały dyplomy i zdjęcia.

• 14 XI 2004 roku odbyła się uroczystość dla społeczności lokalnej, upamiętniająca 86 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Montaż słowno muzyczny przygotowały: Agata Tomoń i Agata Ilko.

• 16 XII 2004 r. odbył się Mikołajkowy Turniej Szachowy w Domaradzu. Brało w nim udział 7 uczniów. Paweł Gosztyła zajął I miejsce w młodszej kategorii wiekowej. Uczniów do turnieju przygotowała pani Agata Tomoń.

• W dniu 16 XII 2004 roku odbył się również konkurs plastyczny "Najpiękniejsze ozdoby choinkowe". Prace oddało 29 uczniów. Do etapu gminnego jury zakwalifikowało: Zuzanna Łobaza, Weronika Rachwał, Kinga Śmigiel, Anna Łobaza, Aleksandra Ząbek, Katarzyna Mikoś, Magdalena Duplaga, Lidia Fic, Gabriela Malec, Faustyna Mikoś.

• W niedzielę 19 XII 2004 r. w SP nr 2 w Domaradzu odbyła się aukcja stroików świątecznych przygotowanych przez Panią Lucynę Szerszeń i Agatę Tomoń. Pieniądze zebrane w czasie aukcji będą przeznaczone na cele szkolne.

• 14 stycznia 2005 roku w Urzędzie Gminy w Domaradzu odbyła się uroczystość jubilatów, którzy 50 lat temu zawarli związek małżeński. W uroczystości wzięli udział: Wójt Gminy Domaradz i Proboszcz parafii ks. Przepadło. Aby uświetnić uroczystość p. Teresa Sikora przygotowała występ artystyczny uczniów z klas II-V. Wykonawcy recytowali wiersze i śpiewali piosenki.

• 15 stycznia 2005 roku w SP nr 2 w Domaradzu odbyła się zabawa choinkowa, podczas której zostały wystawione jasełka, w których brali udział uczniowie z klas II-VI. Po raz drugi przedstawienie jasełkowe zostało pokazane środowisku 20.01.2005r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Domaradzu. Kolędy i pastorałki były śpiewane przy akompaniamencie gitar i fletów. Wszyscy przybyli na uroczystość brali czynny udział, pomagając nucić znane im kolędy i pastorałki. Widzowie byli bardzo wzruszeni przedstawieniem i złożyli podziękowanie p. Teresie Sikora za samodzielne przygotowanie montażu słowno-muzycznego. Piękne napisy "Podnieś rękę Boże Dziecię" potrzebne do dekoracji wykonała Joanna Pelczar.

• 16 stycznia 2005 roku w SP nr 2 w Domaradzu odbyła się uroczystość z okazji Dni Babci i Dziadka, przygotowana przez kl. 0-I oraz ich opiekunów: Edwardę Bober i Kazimierę Dudek. Spotkanie i występ zostały uwiecznione na kasetach wideo i zdjęciach. Występ dzieci bardzo się podobał. Otrzymały wielkie brawa i dużo słodyczy.