Wydarzenia:

   2003/2004

 • 2 IX 2003 - dyrektor Helena Piwowar wręczyła akt mianowania Agacie Ilko

 • 4 IX 2003 - opiekunem samorządu uczniowskiego została Pani Lucyna Szerszeń

 • 11 IX 2003 - odbyło się spotkanie dzieci z policjantem Panem Kazimierzem Barańskim zaproszonym przez Panią Agatę Tomoń

 • 19 IX 2003 - odbędzie się "Sprzątanie Świata - Polska 2003" w którym wezmą udział uczniowie  z wychowawcami

 • 19 IX 2003  - liczna grupa uczniów weĽmie udział w Biegach im. Prof. Waleriana Pańki w Brzozowie

 • 27 X 2003 - ślubowanie klas pierwszych

 • 9 XI 2003 - w Domu Strażaka uczniowie klas II, IV, V i VI wystąpili przed gośćmi i lokalną publicznością z krótkim montażem słowno - muzycznym, przygotowanym z okazji 85 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Za przygotowanie występu odpowiedzialne były panie Agata Tomoń oraz Agata Ilko.

 • 20 XI 2003 - odbył się wewnątrzszkolny konkurs "Mikołajkowe Debiuty". W konkursie wzięło udział 17 solistów z klas 0-III oraz tańczący duet towarzyszący niektórym solistom złożony z uczennic klasy IV: Magdaleny Bober i Magdaleny Mikoś. W skład jury weszli: Wiesław Walus oraz Helena Piwowar i Agata Ilko. Do do gminnego konkursu zakwalifikowano 8 wykonawców.

 • 27 XI 2003 - w GOK odbył się gminny konkurs "Mikołajkowe Debiuty". Do finału w Brzozowie zakwalifikowały się dwie solistki: Faustyna Mikoś i Kamila Nykiel

 • 25 stycznia 2004 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość środowiskowa z okazji        Dnia Babci i Dziadzia. Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością dyr. szk. mgr Helena Piwowar oraz ks. Bogusław Czarniecki, który swoim wystąpieniem poruszył serca zebranych.  Część artystyczną przygotowała mgr Edwarda Bober ze swoimi wychowankami z oddziału przedszkolnego. Wiersze, piosenki, życzenia to dar, który najmłodsi ofiarowali każdej Babci  i Dziadziowi. Do życzeń dołączyli się również uczniowie kl. I – VI, których reprezentowali: Angelika Szerszeń i Mateusz Stańko. Na zakończenie, z serdecznymi życzeniami, do zebranych zwróciła się pani dyrektor. Słodycze, które dzieci otrzymały od Babć i Dziadków były miłym dodatkiem do całej uroczystości, a wspólne zdjęcie będzie wspaniałą pamiątką dla jej uczestników.  

 • 31 stycznia 2004 roku uczniowie klasy II i III przygotowali przedstawienie jasełek dla swoich kolegów i koleżanek. Natomiast 1 lutego Jasełka były oglądane przez mieszkańców naszego środowiska. Uczniów przygotowały panie Dudek Kazimiera i Agata Tomoń.

 • 23 marca w Szkole Podstawowej nr 2 w Domaradzu odbył się I Konkurs Recytacji. Wykonawcami byli uczniowie klas I-III przygotowani przez  Teresę Sikora (klasa I), Agatę Tomoń (klasa II) i Kazimierę Dudek (klasa III). W skład jury weszły: Przewodnicząca - Agata Ilko, Lucyna Walus i Maria Godfryd. Laureatami zostały: I miejsce Ewelina Dytko (klasa III), II miejsce - Lidia Fic (klasa I), III miejsce - Faustyna Mikoś (klasa II). Finalistki będą reprezentować naszą szkołę na Konkursie Gminnym oraz w Rzeszowie na IV Konkursie Recytacji i Inscenizacji organizowanym przez Centrum Usług Dydaktycznych Art-Mar. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez następujących sponsorów:

  - Zbigniew Owsiany - Centrum Ogrodnicze "Zielona Oaza" w Brzozowie,

  - Zbigniew Chęć - Firma Handlowo - Usługowa "ZIB" w Brzozowie,

  - "RiF" - Sprzedaż Hurtowa i Detaliczna Materiałów Elektrycznych, Budowlanych i Przemysłowych w Brzozowie,

  - Danuta i Zbigniew Ząbek  - Sklep Spożywczo-Przemysłowy w Domaradzu

  Dyrektor, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców i uczniowie składają im gorące podziękowania. Organizacją konkursu i szukaniem sponsorów zajmowała się Teresa Sikora.

 [Powrót]